X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
Misyonumuz
Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite şekilde sunmak.. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak..

Vizyonumuz
Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır..

Hakkımızda
Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetler sunabilmek amacıyla 2013 yılında Bursa'da Ajans Jas Adıyla kurulmuştur.. Gelişen müşteri portfoyu sayesinde kendi verilerini barındırmak amacında başladığı web tasarım yazılım ve hosting hizmetleri dalında, 2019 yılı itibariyle barındırma hizmetlerini geliştirerek bünyesinde bulunan sunucularıyla hizmet vermeye başlamıştır..
 
Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç ve ilke edinmiştir..

2013 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2019 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır.. Bu amaçla Mayıs 2019 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir.. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır..

Şuan sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır..

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız.. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır..

Medyajas.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz..

Biz size güveniyoruz.. Sizde bize güvenebilirsiniz..


Billing Automation by WISECP
Top